دوست عزیزم سلام

پیام نادری هستم ، از اینکه آموزش های من رو برای ارتقاء سطح کیفی و افزایش فروش خودتون انتخاب کردید ، از شما سپاسگزار هستم .

تصمیم بر این دارم که در این صفحه سلسله ویدئوهایی رو بارگزاری کنم که به شما کمک بکنه تا فروش خودتون را در اینستاگرام افزایش بدهید .

بنابراین اگر تمایل دارید تا کسب و کار خودتون رو به اینستاگرام منتقل کنید ، یا کسب و کاری دارید که دوست دارید فروش اون رو افزایش بدهید ، پیشنهاد می کنم با دقت ویدئوهای این صفحه را دنبال بفرمایید .

اگر در مورد ویدئوها و آموزش های ارائه شده سوال یا ابهامی داشتید از طریق پیج اینستاگرام من به آدرس

payamnaderi.official با من در ارتباط باشید .


نکته خیلی مهم


برای اینکه بتونید از آموزش های ارائه شده حداکثر بهره مندی رو ببرید ، توصیه میکنم برای دیدن ویدئوهای خیلی عجله نکنید و اون ها رو مثل یک فیلم سینمایی تماشا نفرمایید !

در ابتدا حتما و حتما ویدئوها رو از اولین ویدئو نگاه کنید و به ترتیب به جلو بروید و بعد اینکه نکات مهم آموزش ها رو یادداشت بفرمایید و همچنین برنامه یا ایده ای که از صحبت های من به ذهنتون میرسه رو بنویسید و برای خودتون برنامه ریزی کنید که آموزش ها رو پیاده سازی نمایید .

لُپ مطلب این شد : ویدئوها رو به ترتیب ببینید و چیزهایی که گفته میشه رو اجرا کنید تا نتیجه بگیرید

کرونای وزیر بهداشت کرونا گرفتن معاون وزیر بهداشت کرونای حریرچی کرونای معاون وزیر بهداشت

آموزش شماره ۱ ( ترفندهای افزایش فروش در اینستاگرام )
آموزش شماره ۲ ( چرا مشتری ها از تبلیغ خوششون نمیاد ؟ )آموزش شماره ۳ ( داستان موفقیت راجر بنیستر )آموزش شماره ۴ ( چرا شبکه تبلیغات نداریم ؟ )آموزش شماره ۵ ( بهترین روش تولید محتوا در اینستاگرام )آموزش شماره ۶ ( چرا فروش نداریم ؟ )آموزش شماره ۷ ( لطفا فالوور جذب نکنید ! )آموزش شماره ۸ ( تبلیغ خوب تبلیغ بد در اینستاگرام )